Stella Fashion Style

poniedziałek, 10 października 2016

Mom jeans / Zara spijkerjas / Zara jeans jacket / Vintage / Street fashion / Aztecki szal / Azteckie wzory / Vintage style / fashion blogger / tatuaż na dłoni

 Cześć !
Przychodzę do Was dzisiaj z typowo jesienna stylizacja. W Holandii na prawdę jest już bardzo zimno, a jeszcze kilka tygodni temu pamiętam jak wygrzewałam się na ogrodzie. W mojej szafie robi się coraz bardziej klasycznie. Uwielbiam vintage styl pomimo, że na blogu mało takich stylizacji. Cała winę zrzucam na mojego chłopaka, który kocha mnie w słodkich sukienkach  i tenisówkach.:) 
Dzisiejszy look to spodnie z lat 80 z wysokim stanem tzw. "mom jeans". Jest to zupełne przeciwieństwo typowych rurek. Mom jeans najlepiej prezentują się na osobach bardzo szczupłych gdyż dodają kilka kilogramów.I można wyglądać bardzo ciężko i nie korzystnie. Dżinsowa kurtka oversize to moja długo poszukiwana rzecz. Nie jest z Zary, ale to bardzo podobny model tej która sprzedała się w dwa dni. Jest idealna jej długość, krój, kolor uwielbiam ja i wiem, że wykorzystam ja jeszcze w wielu stylizacjach.
Włosy postanowiłam przefarbować na  rudo-brązowy  kolor ze względu na zbliżająca się jesień.
Miłego oglądania.


Kurtka - no name
Buty - Jeffrey Campbell
Spodnie - Wrangler
Okulary - no name
Szalik - Primark

4 komentarze: